top of page

Demo Day

Snowflix

פלטפורמה חלוצית שמנגישה תכני וידאו בהתאמה אישית כדי לשפר תקשורת, למידה, ואת איכות הטיפול עבור א.נשים וילדים.ות עם אוטיזם.

BPAUS

פלטפורמה חדשנית מבוססת בינה מלאכותית להערכה וטיפול באוטיזם. המערכת משלבת את השיטות המוכרות ביותר לטיפול באוטיזם כמו ניתוח התנהגות, ריפוי דיבור, ריפוי בעיסוק, טיפול רגשי ופיזיותרפיה על ידי יצירת תוכנית טיפול וסביבת עבודה אולטימטיבים. היא עוזרת לספקי שירותי בריאות ומרפאות להנגיש טיפול מלא לקהל רחב יותר, תוך כדי חסכון כסף וזמן.

Arrows

עוזר אישי לביש מבוסס בינה מלאכותית המעצים אינטראקציות חברתיות ומסייע בקבלת החלטות. ההטמעה על משקפי מציאות רבודה תאפשר למשתמש לתקשר בסביבה הטבעית. באמצעות הקרנת פידבקים בדמות אייקונים אנימטיביים המשתמש נרמז להגיב במהלך אינטראקציות חברתיות. שימוש במערכת ישפר את התפקוד, המסוגלות והעצמאות של המשתמש ויאפשר את שילובו כפרט מתפקד בחברה.

3DSpectrum

משחק מחשב אינטרקטיבי לצורך לימוד וחיזוק תקשורת לא מילולית עבור אנשים על הרצף האוטיסטי. המשחק נותן משוב מיידי באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית המזהה את התנהגות המשתמש. הוא מייצר סביבת תרגול משחקית ומהנה למטופל עבור לימוד הבעת והבנת רגש ושפת גוף. המטופל אינו חש בטיפול והענותו עולה פלאים. המטופל גם יכול לתרגל בבית את 'שיעורי הבית' שהמטפל הגדיר לו. הכלי מקל על המטפל בהגדרת הטיפול, הנגשת הטיפול, הענות המטופל ומעקב.

Ron Liraz ron3773@gmail.com 

WhatsApp%20Image%202021-03-06%20at%2021.

Yalmo

פלטפורמה דיגיטלית מותאמת אישית, לניהול ומעקב אחר שגרת היום והלילה של ילדים על רצף האוטיסטי. המטפלים וההורים מזינים נתונים על פעילויות הילד במהלך היום, וסנסור ללא מגע מעביר נתונים על איכות השינה של הילד בלילה. המערכת מזהה תבניות ספציפיות שעלולות לגרום להתנהגות מאתגרת או בעיות שינה ועוזרת לנהל שיגרה מאוזנת ובריאה יותר.

Roman Karasik

romank@earlysense.com

WhatsApp%20Image%202021-03-10%20at%2020.

פעולות ברצף |  Myti

עוזרת קולית אישית המסייעת בביצוע והשלמת משימות מורכבות הכוללות מספר שלבים, ובנויה בתוך אפליקציה לטלפון ו/או לטאבלט. ייחודה הוא בהתקדמות בביצוע הפעולות המרכיבות את המשימה, אשר מתבצעת באמצעות פקודות קוליות מתוזמנות ויזומות ע"י העוזרת האישית. כלומר, היא תשמש כמתווך חיצוני שמלווה את המשתמש בביצוע הפעולות, ללא פנייה יזומה מצידו. האפליקציה תשנה את עולמם של המשתמשים, בכך שתעלה את תחושת המסוגלות וביטחונם העצמי, תפחית את התלות בגורמים המטפלים, ותעלה את יכולת התפקוד העצמאי וההשתלבות בחברה.

Volunteens

אפליקציית חיבור בין ילדים על הרצף לנוער מתנדב, על בסיס תחומי עניין וקרבה גאוגרפית (חיים בקהילה), תוך הנגשת מידע “מקדם מפגש” המפחית את גורם החרדה ומחזק את ההכרות.

Amit Yizraeli
amit-yiz@noal.org.il

Remoterum

פלטפורמה היברידית למתן הצעות עבודה עבור אנשים עם אוטיזם. הרעיון למיזם נולד מתוך ההבנה שאפשרויות התעסוקה עבור אנשים עם אוטיזם לא תמיד מיטיבות עימם, פעמים רבות אין התאמה בין היכולות המקצועיות לבין איך שהן באות לידי ביטוי בעולם העבודה, האתגרים הנלווים וסביבת העבודה שאינה מותאמת יצרו את הקושי לבטא את היכולות המקצועיות של אנשים עם אוטיזם, דבר שמביא לעיתים קרובות לאבטלה ושחיקה גבוהה.

Yehuda Gabizon

Gabizon9@gmail.com

autismarket

מרקטפלייס פרסונלי לקהילת משפחות, בוגרים ונותני שירות לאוכלוסייה האוטיסטית הכולל: מנוע חיפוש ייחודי המנגיש דאטה באופן מהיר, קל ומדויק לפי צרכי המחפש, אינדקס נותני שירותים , חנות איקומרס, יריד אוטיזמרקט עירוני ואקדמיה להורים ולמטפלים. המרקטפלייס הופך את חווית החיפוש של המשתמש ליותר קלה, נגישה ומהירה, מדויקת ברמת המידע שמקבל, עשירה מבחינת כמות התוכן הפרסונלי הרלוונטי והכי חשוב לחוויה מחברת ומשתפת בין חברי הקהילה.

Simulars

פלטפורמה מבוססת מציאות מדומה לתרגול תרחישים יומיומיים מאתגרים בצורת משחק דינמי. בעזרת משקפי מציאות מדומה אנו מדמים מגוון תרחישים יומיומיים שבעזרתם ניתן לתרגל כישורים חברתיים והתנהלות נכונה כמו גם חשיפה הדרגתית לגירויים חושיים שונים כמו רעש, תאורה וצפיפות. בזמן החוויות נאספים נתונים התנהגותיים חשובים ונתונים פיזיולוגיים למדידת חרדה דרך צמיד חכם. לאפליקציית המציאות המדומה מתלווה אפליקציית שליטה למטפל וכן לוח בקרה אשר עוקב אחר התקדמות הילד מטיפול לטיפול.

Omer Haadar

omer@simulars.com

SetMindSet

מערכת הוליסטית אשר נועדה לסייע לאדם המאובחן על הספקטרום להשתלב בצורה אדפטיבית יותר בעולם האמיתי. (מכוונת לסביבה בטוחה - בית ומסגרת, ולעולם - אחרי למידה ביומטרית איכותית עבור האינדיבידואל) הפתרון הינו רב ממדי וכולל מספר שלבים ומענים: איסוף מידע בזמן אמת - וידאו/אודיו/ביומטרי , בנוסף למידע פרטי, סביבתי ופידבקים של גורם מלווה, קורלציה חכמה בין מקורות המידע , ממשק הגדרה של משפכי פעילות – תגובה רצויה - תוכניות התמודדות ורסטיליות ומנגנון פרו-אקטיבי – ממשק מגביר עצמאות.

Wizbit
יועץ דיגיטלי חכם שעוזר להורים לילדים על הרצף האוטיסטי לייעל את תהליכי קבלת ההחלטות שלהם בעת הטיפול בילד. היועץ מגביר את תחושת המסוגלות והביטחון של ההורים באמצעות מודל קבלת החלטות מותאם אישית והנגשת מידע מאומת ומדויק לצרכיהם ולאורך זמן. היועץ מאגד מקורות מידע מגוונים ומאומתים, לומד על ההיסטוריה של הילד ונעזר במודלים סטטיסטיים על מנת להמליץ על הצעדים הבאים ולנבא הצלחה.

Wizbit.png

Omable

בית דיגיטלי עבור אנשים עם אוטיזם שמטרתו לתת מענה לבעיית הבדידות, באמצעות כלים טכנולוגים, כדי שגם הם יוכלו לממש את זכותם ליהנות מחיי חברה מספקים. במקום בדידות וייאוש, אנחנו רוצים לתת כלים ותקווה, במיוחד בתקופה הזו של ריחוק חברתי.

איך להתמודד עם אוטיזם במשפחה

תכנית דיגיטלית היברידית: מטרת העל היא העצמת הורים ובנייתם כמנטורים וסביבם קהילות הורים מיומנות ברחבי העולם. המיזם יהיה מלווה באפליקציה חדשנית המאפשרת בקרה ושיפור תהליכי הורה, תמיכה און ליין לפי נושאים, "קו חם" עם מומחה, בנק ידע מחקרי ומתחדש, מערכת פידבק להורים שתייצר ידע מצטבר מניסיון אישי בשטח, ותעזור להדריך אותם ולדייק את התהליך.

מושלמים

פלטפורמה דיגיטלית מבוססת חוכמת המונים עבור הורים לילדים ומתבגרים על הספקטרום המחברת אותם לאנשי המקצוע הטובים ביותר בהתאם לדרישותיהם, משלב החיפוש, דרך הטיפול ועד ההחזרים מביטוח לאומי, תוך ביסוס נתוני התקדמות מדידים בסטנדרטים מדעיים ושימוש בהם כמערכת המלצות חכמה להורים ולמטפלים.

Asaf Haddad

asaf@haddad.me

bottom of page